PopYardım Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PopYardım Club

Popmundo hakkında herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gerekli yetenekler

2 posters
YazarMesaj
Joel Horn

Joel Horn

Gerekli yetenekler Empty
MesajKonu: Gerekli yetenekler   Gerekli yetenekler Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 10:53 am

Olouktan sonra ileç yapımı nasıl başlar ilk adım nedir?
hafize yiğit

hafize yiğit

Gerekli yetenekler Empty
MesajKonu: Geri: Gerekli yetenekler   Gerekli yetenekler Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 7:31 pm

Hasta iyileştirmek için gereken malzemeler;

1- Kan Örneği Alıcı
2- İlaç Hammaddesi
3- Şırınga Kutusu

Hasta iyileştirmenin aşamaları;

Gerekli olan en temel şey bir hastadır Hastanın yanına gidiyorsunuz "ilgilen" seçeneğini kullanıyorsunuz. Altta hayvan koklattığımız, çiçek verdiğimiz bölüme tıkladığımızda "Kan Örneği Alıcı" yı görücez ve seçip "Kullan" butonunu kullanıcaz. Profesyonel tıp yeteneğini kullanabildiysek eğer eşyalarımızın arasına "Kan Dolu Tüp" bulucaz. Yine eşyalarımızın arasında "İlaç Hammaddesi" olduğuna emin olduktan sonra, "Kan Dolu Tüp" ün yanındaki "Kullan" seçeneğine tıklayacağız ve yeteneği İleri Farmakoloji yeteneğini kullanabildiysek "Kan Dolu Tüp" ü "İlaç" a çevirmiş olacağız. Eşyalarımıza geri döneceğiz ve orada bulunan "İlaç" ın yani "İlaç" yazısının üzerine tıkladığımızda yeni bir sayfa açılacak ve orada en altta "Şırıngaya çek" seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneği kullandıktan sonra ilacımız "İğne" ye çevrilmiş olacak. İğnemizi hazırladıktan sonra hastamızın yanına gidiyoruz, "İlgilen" seçeneğine tıklıyoruz. Yine "Kan Örneği Alıcı" yı kullandığımız yerde "İğne" yi seçiyoruz ve "Kullan" diyoruz. Aaaaa..... Hipokrat Dostu xxx xxxxx beni iyi etti. Artık bir doktorsunuz

DENİZ ÖZERGİN'E teşekkürler...

Gerekli yetenekler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yetenekler
» Sosyal Yetenekler
» Ruhani Yetenekler
» Artistik Yetenekler
» Enstrümantal Yetenekler