PopYardım Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PopYardım Club

Popmundo hakkında herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri

+4
Mükremin Doluca
Martin Jackson
Tim Blatt
Ekin Ilgaz
8 posters
YazarMesaj
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Empty
MesajKonu: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 1:37 am

Hayatımda ilk defa grup seks yaptım
başarı paunı 10 puan xD
3 kişi olmanız gerekiyor x)
Sevişebilceginiz her hangi bir yerde x)

ilk önce siz xx kişisiyle sevişerek ilgileniyorsunuz
sonra xx ile yy ile şevişerek ilgileniyor..
en son olarak sizinle yy ile sevişiyosunuz x)
vede artık bu başarı puanını kapıyorsunuz basit sanırım x)
Tim Blatt

Tim Blatt

Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 5:54 am

ben şuan uğraşıyorumm ama romantizmi ilerletmek çok zor oluyo:)
Martin Jackson

Martin Jackson

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 10:25 am

O ikon çok çirkin bişey ya .. sayfamda gözüksün istemiyorum ne o öyle 3 tane kalp kapakçığı =D
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 10:38 am

Martin Jackson demiş ki:
O ikon çok çirkin bişey ya .. sayfamda gözüksün istemiyorum ne o öyle 3 tane kalp kapakçığı =D

bizce puan puandır Very Happy
xD
ama herkesin kendi keyfi Very Happy
Mükremin Doluca

Mükremin Doluca

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 11:57 am

açıklama için teşekkürler matematik denklemine benziyor Smile
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:03 pm

Mükremin Doluca demiş ki:
açıklama için teşekkürler matematik denklemine benziyor Smile

gibi gibi Very Happy
Deniz Özergin

Deniz Özergin

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:05 pm

Ekin Ilgaz demiş ki:
Hayatımda ilk defa grup seks yaptım
başarı paunı 10 puan xD
3 kişi olmanız gerekiyor x)
Sevişebilceginiz her hangi bir yerde x)

ilk önce siz xx kişisiyle sevişerek ilgileniyorsunuz
sonra xx ile yy ile şevişerek ilgileniyor..
en son olarak sizinle yy ile sevişiyosunuz x)
vede artık bu başarı puanını kapıyorsunuz basit sanırım x)

başarıyı almış biri olarak bir düzeltme yapayım dedim. asla "sevişmiyorsunuz" , "ayak üstü" seçeneğini kullanıyorsunuz. ayrıca xx ile yy nin ayak üstü atmasına gerek yok. siz xx kişisiyle ayak üstü yapın , yy kişiside sizinle ayak üstü yapsın ve başarıyı alın. sadece bukadarı da bu başarıyı almak için yeterli oluyor.
http://popmundomyth.forumn.org/forum.htm
Martin Jackson

Martin Jackson

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:30 pm

taraflardan birinde tantrik varsa o "seviş" seçeneğini kullanarak da aynı etkiyi yaratabiliyor.yani ayak üstü şart değil =)
Deniz Özergin

Deniz Özergin

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:32 pm

Ama tantrik yeteneğiniz yoksa "Seviş" seçeneğini kullandığınız takdirde bu başarıyı alamıyorsunuz =)
Martin Jackson

Martin Jackson

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:33 pm

evet söylediğim şeyi olumsuz cümle haline getirdin ama aynı şeyi söyledin Very Happy alkışlayan smiley ekleyelim foruma naşit Very Happy
Deniz Özergin

Deniz Özergin

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:34 pm

Hayata olumsuz taraflarından da bakmak lazım Smile Madem olumlusu açıklandı. Olumsuzunuda açıklamak gerek Wink
Martin Jackson

Martin Jackson

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:37 pm

Deniz Özergin demiş ki:
Madem olumlusu açıklandı. Olumsuzunuda açıklamak gerek Wink

bu güzel yorumundan dolayı teşekkür ederim Very Happy ama doğru söylüyosun =)
bu arada şunu da söylemek istiyorum ben threesome başarısını çok ahlakdışı buldum.oyunda bi grupseksimiz eksikti tam oldu
Deniz Özergin

Deniz Özergin

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:39 pm

Valla bu oyunda en ahlaksız durumun bu olduğunu sanmıyorum Smile Daha ahlaksızları da var bence. Bunun için bu başarıyı çokda yadırgamadım. Ama üçlü olunca tek sayı olmuş. Çift sayısıda olmalı bence Very Happy
Martin Jackson

Martin Jackson

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:41 pm

merak etmeyin yakında foursome,15 to 1,gangbang de çıkar herkes mutluluktan uçar..
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 1:10 pm

tantrik yoksa ayak üstü mü yapmak gerekiyo:))
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 1:25 pm

Martin Jackson demiş ki:
Deniz Özergin demiş ki:
Madem olumlusu açıklandı. Olumsuzunuda açıklamak gerek Wink

bu güzel yorumundan dolayı teşekkür ederim Very Happy ama doğru söylüyosun =)
bu arada şunu da söylemek istiyorum ben threesome başarısını çok ahlakdışı buldum.oyunda bi grupseksimiz eksikti tam oldu

oyun xD
herşeyi yansıtıo
gayler war lezbiyenler war Very Happy
nie grup olmasın ki dimi Very Happy
xD
Deniz Özergin

Deniz Özergin

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 2:15 pm

aynen öyle Very Happy bi bu eksikti tam oldu
Naşit Güzelırmak
Admin
Naşit Güzelırmak

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 2:21 pm

Bende karşıyım. Müzik kariyeri olan bir oyunu iyice kulis arkasına döndürdüler Smile

Deniz'im hoşgeldin :*
yasemin karahanlı

yasemin karahanlı

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 12:28 pm

ewet çok kötü oldu bu başarı puanı müzikle uğraşmak en iyisi tek kalp yeter
Naşit Güzelırmak
Admin
Naşit Güzelırmak

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 3:37 pm

Martin Jackson demiş ki:
merak etmeyin yakında foursome,15 to 1,gangbang de çıkar herkes mutluluktan uçar..

Herkez bu bir oyun diyor ama oyunu oynayan biziz. :S Bilmiyorum bu oyunun sonu nereye gidicek martinim:)
Deniz Özergin

Deniz Özergin

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 11:43 pm

Naşit Güzelırmak demiş ki:
Bende karşıyım. Müzik kariyeri olan bir oyunu iyice kulis arkasına döndürdüler Smile

Deniz'im hoşgeldin :*

hoşbuldum efem Smile
Ünsel Yeğin

Ünsel Yeğin

MesajKonu: Geri: Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri   Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 12:33 pm

saol ama brz kötü Smile) ve uzun !

Hayatımda ilk defa grup seks yaptım bu paun anlatımdan sonra cepte dal içeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Ders
» Grup Logosu YAPIYORUM