PopYardım Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PopYardım Club

Popmundo hakkında herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bedava vip??

+3
Joel Horn
Ekin Ilgaz
hafize yiğit
7 posters
YazarMesaj
hafize yiğit

hafize yiğit

bedava vip?? Empty
MesajKonu: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 6:25 pm

arkadaşlar bedava vip almış herkes şimdi pişmanlar nasıl almışlar alcağımdan değil çok merak ettim nasıl bulmuşlar??
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 6:29 pm

yok öyle bişey ya Very Happy
bedava vip xD

ancak bi kac yarısmayla kazanmıslardır
yada biri hediye etmiştir Smile
hafize yiğit

hafize yiğit

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 6:30 pm

Ekin Ilgaz demiş ki:
yok öyle bişey ya Very Happy
bedava vip xD

ancak bi kac yarısmayla kazanmıslardır
yada biri hediye etmiştir Smile

hayır almışlar foruma bak istersen herkes sorup duruyo sorduğum için forumdan kovuldum Very Happy
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 6:32 pm

özel msj la link wer Very Happy
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 6:33 pm

al sana yöntem xD

bedava vip xD

A.W.Survey internette bir kısım siteler hakkında anketler yapan bir araştırma şirketi. Müşterisi olan web sitelerinin sayfasına link veriyor ve bu site hakkında 2-3 cümle yorum yazmanızı istiyor. Anketlerin çoğunluğu 2 soru ve sorular hep aynı : �Bu web sitesi hakkında düşüncelerinizi yazınız� Yapılması gereken bu sorulara cevap vermek.
Örnek olarak:it's a good site,really this is very nice,great site this gibi yorumlar yazmanız yeterli olacaktır.

1 anket ortalama 3-4 dakika tutuyor ve anket başı ortalama 1-25$ arası ödeme yapıyor. İlk üye olunduğunda 6$ değerinde hoşgeldiniz anketi mevcut. Onun haricinde bir kısım 4$ lık anketler var. Dolayısıyla yarım saat içinde ortalama 27$ gibi bir para kazanıyorsunuz. Yeni anketler eklendikçe ve açıldıkça para kazanmaya devam ediyorsunuz.
http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=JnnK burdan kayıt olun(noktaları kaldırın)

Bunun haricinde bu site üzerinden size özel oluşturulan link ile arkadaşlarınızı davet edip üye olmalarına vesile olduğunuzda size 1,25$ para ödüyorlar. Dolayısıyla 50 arkadaşınız üye olduğunda 62,5$ para ödemesi yaparlar. Anketlerden kazandığınız paralarla birlikte toplam kazancınız 75$ �a ulaştığında ödemeyi hemen yapabiliyorlar. Paypal hesabınız varsa ödeme hemen hesabınıza işlenebiliyor. (Paypal hesabınız yoksa http://www.paypal.com/ adresinden açabilirsiniz.)

NOT: Paypal hesabı açmadan da ödemenizi çek olarak adresinize isteyebilirsiniz.Çek alabilmek için 75 $ min kazancınız olması gerekiyor ve çek 4-6 hafta arasında adresinize geliyor. Eğer kazancınızı paypala isterseniz 3-5 gün içinde paranız paypala 25 $ kesinti yapılarak 50 $ olarak geçiyor.

Bütün arkadaşlarıma ve ziyaretçilerime tavsiye ederim. Bol kazançlar

ancak 75 dolar olmadan aktarılmıor bunuda yaklasık 3 gunde yaparsınız vede 50 doalr oalrak paypala gecirdinizde istediniz kadar vip ben denedım oluor arkadaşlar

En son Ekin Ilgaz tarafından Paz Ara. 07, 2008 7:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hafize yiğit

hafize yiğit

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 6:35 pm

Ekin Ilgaz demiş ki:
özel msj la link wer Very Happy

olayı ben bilmiyorum linki bulamadım zaten sadece çaylakta viple ilgili birsürü konu var hepsi kapandı ama

sanırım olayı yanlış anlamadıysam biri bedava vip almayı bulmuş duyan herkes vip almış şimdide herkesin msn'e faturanız yollanıcaktır gibi bişeyler girmiş sanırım bende anlamadım ki ya yöneticiler açıklama yapmıyo Very Happy
hafize yiğit

hafize yiğit

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 6:37 pm

Ekin Ilgaz demiş ki:
al sana yöntem xD

bedava vip xD

A.W.Survey internette bir kısım siteler hakkında anketler yapan bir araştırma şirketi. Müşterisi olan web sitelerinin sayfasına link veriyor ve bu site hakkında 2-3 cümle yorum yazmanızı istiyor. Anketlerin çoğunluğu 2 soru ve sorular hep aynı : �Bu web sitesi hakkında düşüncelerinizi yazınız� Yapılması gereken bu sorulara cevap vermek.
Örnek olarak:it's a good site,really this is very nice,great site this gibi yorumlar yazmanız yeterli olacaktır.

1 anket ortalama 3-4 dakika tutuyor ve anket başı ortalama 1-25$ arası ödeme yapıyor. İlk üye olunduğunda 6$ değerinde hoşgeldiniz anketi mevcut. Onun haricinde bir kısım 4$ lık anketler var. Dolayısıyla yarım saat içinde ortalama 27$ gibi bir para kazanıyorsunuz. Yeni anketler eklendikçe ve açıldıkça para kazanmaya devam ediyorsunuz.

http://www.a.w.s.u.r.v.e.y.s.com/HomeMain.cfm?RefID=no_angell burdan kayıt olun(noktaları kaldırın)

Bunun haricinde bu site üzerinden size özel oluşturulan link ile arkadaşlarınızı davet edip üye olmalarına vesile olduğunuzda size 1,25$ para ödüyorlar. Dolayısıyla 50 arkadaşınız üye olduğunda 62,5$ para ödemesi yaparlar. Anketlerden kazandığınız paralarla birlikte toplam kazancınız 75$ �a ulaştığında ödemeyi hemen yapabiliyorlar. Paypal hesabınız varsa ödeme hemen hesabınıza işlenebiliyor. (Paypal hesabınız yoksa http://www.paypal.com/ adresinden açabilirsiniz.)

NOT: Paypal hesabı açmadan da ödemenizi çek olarak adresinize isteyebilirsiniz.Çek alabilmek için 75 $ min kazancınız olması gerekiyor ve çek 4-6 hafta arasında adresinize geliyor. Eğer kazancınızı paypala isterseniz 3-5 gün içinde paranız paypala 25 $ kesinti yapılarak 50 $ olarak geçiyor.

Bütün arkadaşlarıma ve ziyaretçilerime tavsiye ederim. Bol kazançlar

ancak 75 dolar olmadan aktarılmıor bunuda yaklasık 3 gunde yaparsınız vede 50 doalr oalrak paypala gecirdinizde istediniz kadar vip ben denedım oluor arkadaşlar

sağol xD lol!
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 6:49 pm

aramızda caktırma xD
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 6:52 pm

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=JnnK burdan kayıt olun(noktaları kaldırın)

böle olcak şaşırmayın xD

En son Ekin Ilgaz tarafından Paz Ara. 07, 2008 7:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 7:20 pm

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=JnnK $6.00 Welcome Survey After Free Registration!</a>

tıklayın bunu Very Happy
Joel Horn

Joel Horn

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 9:05 pm

bu gercekmi?? bedava??
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 10:29 pm

Joel Horn demiş ki:
bu gercekmi?? bedava??
para kazanıp
vip alıosun kendine Smile
hafize yiğit

hafize yiğit

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 11:26 pm

arkadaşlar sanırım bug insanlarda faydalanıyor böyle bişey duydum birisinden tabi olur mu bilemem isteyen denesin lol!

yukarda vip yazıyor ya tıkla ona sonra sağda vip satın ala tıkla sonra aşağılarda paypal yazıyor ya ona bas aşağı inecek ordan global collect sec satın al de sonra devam et biyer gelecek bank transfer sec asağıda işaretliyorsun orda sonra submit de yani devam et orda gördüğün boslukların ilk 3ne xxx yaz sonra submit de bedava vip xD
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 11:29 pm

hafize yiğit demiş ki:
arkadaşlar sanırım bug insanlarda faydalanıyor böyle bişey duydum birisinden tabi olur mu bilemem isteyen denesin lol!

yukarda vip yazıyor ya tıkla ona sonra sağda vip satın ala tıkla sonra aşağılarda paypal yazıyor ya ona bas aşağı inecek ordan global collect sec satın al de sonra devam et biyer gelecek bank transfer sec asağıda işaretliyorsun orda sonra submit de yani devam et orda gördüğün boslukların ilk 3ne xxx yaz sonra submit de bedava vip xD

oluomu ki ?
hafize yiğit

hafize yiğit

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 11:31 pm

Ekin Ilgaz demiş ki:
hafize yiğit demiş ki:

oluomu ki ?

oluyomuş ya istersen bak oyundakilerin yarısı vip olmuş ama 10 günlükmüş demo yani... ama bazıları da almayın sonunda kesin bişey çıkar falan diyolar... sen karar verirsin ama ben almıycam Smile
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 11:33 pm

%100 oluo xD
garanti veriyorum oluyor Very Happy
xD
Tim Blatt

Tim Blatt

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 5:17 am

arkadaşlar ben de garanti veriyorum işe yarıyo
hadi herkes vip olmaya:)
Tim Blatt

Tim Blatt

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 5:17 am

bu arada paylaşım için saol ekin:)
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 10:23 am

hafizenin paylaşımıdır hak yemeyek xD
Martin Jackson

Martin Jackson

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 10:36 am

Havale sistemindeki bi boşluktan faydalanıldığı için bu yöntemle V.I.P olan herkesin yıldırım yiyeceği açıklandı.Almamanızı öneririm arkadaşlar...
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 10:41 am

Martin Jackson demiş ki:
Havale sistemindeki bi boşluktan faydalanıldığı için bu yöntemle V.I.P olan herkesin yıldırım yiyeceği açıklandı.Almamanızı öneririm arkadaşlar...

valla ben fake karakterde denedim saadece Very Happy
Martin Jackson

Martin Jackson

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 11:16 am

valla aklınızda bulunsun.bütün klonları 220 wolt çarptılar zaten.şimdi normal karakterleri de götürüyolar öbür tarafa.

bu arada bu site hakkaten iyiymiş http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=heartquake saol ekin Very Happy
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 11:18 am

Martin Jackson demiş ki:
valla aklınızda bulunsun.bütün klonları 220 wolt çarptılar zaten.şimdi normal karakterleri de götürüyolar öbür tarafa.

bu arada bu site hakkaten iyiymiş http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=heartquake saol ekin Very Happy

sonu JnnK onun Very Happy
xD
Very Happy:D
Martin Jackson

Martin Jackson

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 11:34 am

deil deil Very Happy lol!
Tim Blatt

Tim Blatt

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:38 pm

olsun ikinize de teşekkürler:))
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 1:27 pm

Martin Jackson demiş ki:
deil deil Very Happy lol!

cok maddikaR gördüm ikimizi xD
Mükremin Doluca

Mükremin Doluca

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 2:50 pm

paypal hesabı açmak bedavamı peki?
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 3:00 pm

Mükremin Doluca demiş ki:
paypal hesabı açmak bedavamı peki?

evet bedava
hafizenin verdigi yöntem %100 işe yarıo ama
yıldırım yeme ihtimali cok yüksek Smile
Tim Blatt

Tim Blatt

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 3:27 pm

ya yıldırım yemeyle ne alakası var alnımızın teriyle vip oluyoruz:)
Ayben Çam

Ayben Çam

bedava vip?? Empty
MesajKonu: ...   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 4:20 pm

insanlar bu yüzden yıldırım yemiş
hafize yiğit

hafize yiğit

bedava vip?? Empty
MesajKonu: Geri: bedava vip??   bedava vip?? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 5:43 pm

Ayben Çam demiş ki:
insanlar bu yüzden yıldırım yemiş

evet arkadaşımın sayfasında full yıldırım çarptı yazıyodu Very Happy ama benim 2 arkadaşım vip oldu onlar yıldırım yemediler hala Smile

bedava vip??
1 sayfadaki 1 sayfası