PopYardım Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PopYardım Club

Popmundo hakkında herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hasta İyileştirmek

+3
Tim Blatt
hafize yiğit
Deniz Özergin
7 posters
YazarMesaj
Deniz Özergin

Deniz Özergin

Hasta İyileştirmek Empty
MesajKonu: Hasta İyileştirmek   Hasta İyileştirmek Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:26 pm

Hasta iyileştirmek için gereken malzemeler;

1- Kan Örneği Alıcı
2- İlaç Hammaddesi
3- Şırınga Kutusu

Hasta iyileştirmenin aşamaları;

Gerekli olan en temel şey bir hastadır Smile Hastanın yanına gidiyorsunuz "ilgilen" seçeneğini kullanıyorsunuz. Altta hayvan koklattığımız, çiçek verdiğimiz bölüme tıkladığımızda "Kan Örneği Alıcı" yı görücez ve seçip "Kullan" butonunu kullanıcaz. Profesyonel tıp yeteneğini kullanabildiysek eğer eşyalarımızın arasına "Kan Dolu Tüp" bulucaz. Yine eşyalarımızın arasında "İlaç Hammaddesi" olduğuna emin olduktan sonra, "Kan Dolu Tüp" ün yanındaki "Kullan" seçeneğine tıklayacağız ve yeteneği İleri Farmakoloji yeteneğini kullanabildiysek "Kan Dolu Tüp" ü "İlaç" a çevirmiş olacağız. Eşyalarımıza geri döneceğiz ve orada bulunan "İlaç" ın yani "İlaç" yazısının üzerine tıkladığımızda yeni bir sayfa açılacak ve orada en altta "Şırıngaya çek" seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneği kullandıktan sonra ilacımız "İğne" ye çevrilmiş olacak. İğnemizi hazırladıktan sonra hastamızın yanına gidiyoruz, "İlgilen" seçeneğine tıklıyoruz. Yine "Kan Örneği Alıcı" yı kullandığımız yerde "İğne" yi seçiyoruz ve "Kullan" diyoruz. Aaaaa..... Hipokrat Dostu xxx xxxxx beni iyi etti. Artık bir doktorsunuz Smile
http://popmundomyth.forumn.org/forum.htm
hafize yiğit

hafize yiğit

Hasta İyileştirmek Empty
MesajKonu: Geri: Hasta İyileştirmek   Hasta İyileştirmek Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:33 pm

süper bir anlatım çok teşekkürler Smile
Tim Blatt

Tim Blatt

Hasta İyileştirmek Empty
MesajKonu: Geri: Hasta İyileştirmek   Hasta İyileştirmek Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 1:13 pm

tam aradığım paylaşım bi de hangi yetenekler gerekli onları yazarsanız:? (herşey için gerekn yetenekler)
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

Hasta İyileştirmek Empty
MesajKonu: Geri: Hasta İyileştirmek   Hasta İyileştirmek Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 1:21 pm

güzel anlatım x)
tim anlatımı dinlersen yetenekleride arasında yazıo zaten x)
Tim Blatt

Tim Blatt

Hasta İyileştirmek Empty
MesajKonu: Geri: Hasta İyileştirmek   Hasta İyileştirmek Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 1:57 pm

ekin ben liste olarak bi de yıldız değerleriyle istemiştim onu da diğer mesajdaa yazdı ztn:)
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

Hasta İyileştirmek Empty
MesajKonu: Geri: Hasta İyileştirmek   Hasta İyileştirmek Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 2:12 pm

Tim Blatt demiş ki:
ekin ben liste olarak bi de yıldız değerleriyle istemiştim onu da diğer mesajdaa yazdı ztn:)

gördüm tamam x)
Deniz Özergin

Deniz Özergin

Hasta İyileştirmek Empty
MesajKonu: Geri: Hasta İyileştirmek   Hasta İyileştirmek Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 2:18 pm

Herkes matematik formülüymüş gibi anlatıyor bu olayı Smile Böyle daha anlaşılır olduğunu düşündüm. Umarım yardımcı olur.
http://popmundomyth.forumn.org/forum.htm
Naşit Güzelırmak
Admin
Naşit Güzelırmak

Hasta İyileştirmek Empty
MesajKonu: Geri: Hasta İyileştirmek   Hasta İyileştirmek Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 2:22 pm

Eline koluna sağlık Smile
Aslı Küçük

Aslı Küçük

Hasta İyileştirmek Empty
MesajKonu: Geri: Hasta İyileştirmek   Hasta İyileştirmek Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 7:22 pm

süpeR ya bn de ço0o0oK meRaK ediodm..teşekküRLR ((:
Esma Çifcili

Esma Çifcili

Hasta İyileştirmek Empty
MesajKonu: Geri: Hasta İyileştirmek   Hasta İyileştirmek Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 10:28 pm

cook tskler paylasım için

Hasta İyileştirmek
1 sayfadaki 1 sayfası