PopYardım Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PopYardım Club

Popmundo hakkında herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için

+5
Aslı Küçük
hafize yiğit
Tim Blatt
Naşit Güzelırmak
Simona Perrone
9 posters
YazarMesaj
Simona Perrone

Simona Perrone

Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Empty
MesajKonu: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 5:26 pm

Arkadaşlar merhaba,

Naşit Güzelırmak'ın isteğiyle burada oyun elçisi başarısının nasıl alınabileceğini anlatıyorum. Oyun Elçisi başarısı 30 puanlık bir başarıdır ve oyundaki en ender alınan başarılardandır. (Şimdiye kadar sadece 34 kişi)

Oyunu ulusal bir medya kurumunda tanıtırsanız bu başarıyı alabiliyorsunuz. Radyo, gazete, tv ya da süreli yayınlar olabilir. İnternet siteleri kabul edilmiyor diye biliyorum. Yerel kanallar da sayılmıyormuş dediler.

Yaptığınız yayının bir kopyasını (ses, görüntü, fotoğraf) ve yayın yaptığınız mecrayı (kanalın web sitesi, yayın frekansı, gazeteyse basılmış birkaç kopyasını) oyun geliştiricilere ulaştırıyorsunuz. Eğer alabilirseniz o kurumun yetkililerinden genel yayın yönetmeni, yayın sorumlusu vb bir de tasdik belgesi almanız gerekebilir.

Ben bu başarıyı www.dancefm.com.tr'de yayınlanan sabah programına Simona olarak konuk sunucu olarak katılarak aldım. Dance Fm Kıbrıs'ın en çok dinlenen yabancı müzik istasyonudur. Verdiğim adresten programları dinleyebilirsiniz. Bizim program da başka bir sitede upload edilmişti ama sonradan serverden kaldırıldı. O yüzden size dinlemeniz için link veremiyorum.

Ayrıca başka bir oyun elçisiyle tanıştım. O da Popmundo Hollanda buluşmasını gerçekleştirdiği için almış bu başarıyı. Kızın iddiası devlerin bile geldiği üzerine. Eğer aranızdan kararlı birileri "Popmundo Türkiye" buluşmasını da gerçekleştirebilirse başarıyı alabilir. Yalnız bu buluşma da ulusal bazda olmalı yani şehir şehir ayrılmamalıdır... Zor iş ama imkansız değil Smile

Yardım isterseniz Popmundo üzerinden bana çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Sevgiler...
Simona Perrone
Naşit Güzelırmak
Admin
Naşit Güzelırmak

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 5:31 pm

Teşekkür ederim kırmayıpta zaman ayırdığın için. Eline sağlık çok açıklayıcı olmuş.
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 6:12 pm

çok zor iş ya
neyse paylaşım için teşekkürler:)
hafize yiğit

hafize yiğit

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 8:13 pm

çok sağol emeğin için gerçekten Smile kaç kişi almış bu başarıyı ??

edit: baktım da 34 kişi almış lol!
Simona Perrone

Simona Perrone

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 9:19 pm

Rica ederim, biraz uzun yazdım ama kimsenin kafasında soru işareti kalsın istemedim.
umarım işinize yarar bilgiler...
Aslı Küçük

Aslı Küçük

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 12:20 pm

geRçeKten zoR =)
ama çoK açıKLayıcı oLmuş,biLgiLeR için saqoL...
yasemin karahanlı

yasemin karahanlı

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 12:32 pm

bilgi için çok saol
Ünsel Yeğin

Ünsel Yeğin

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 12:30 pm

çok gzl bir paylaşım süper !! saol SmileSmile
Esma Çifcili

Esma Çifcili

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 1:36 pm

cok zor iş Sad

saol guzel bir anlatım olmus
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 11:24 pm

hemen alamanyalara telefon acam xD
ellerine saglık x)
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 6:27 am

ekin ılgaz sen nasıl almıştın??
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 1:01 pm

Tim Blatt demiş ki:
ekin ılgaz sen nasıl almıştın??
Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için die b başlık acmadım ki ben tim x)
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 2:21 pm

merak ettim sadece:?
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 2:39 pm

Tim Blatt demiş ki:
merak ettim sadece:?

ben bu olayı anlatmamıştım tim Very Happy
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: Geri: Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için   Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 5:30 pm

peki

Oyun Elçisi Oldum Başarısı almak için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünya turunu tamamladım başarısı! sadece 50k ya sende x)
» Ölüler Diyarını ziyaret ettim başarısı yapmak isteyene acıklama x)
» ders almak isteyenler
» Ders almak istiyorum