PopYardım Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PopYardım Club

Popmundo hakkında herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sahne ve Performans Yetenekleri

+7
Seçkin Safavi
Ekin Ilgaz
Joel Horn
Cristina R. Martin
Tim Blatt
Ünsel Yeğin
Forum Closed
11 posters
YazarMesaj
Forum Closed
Admin
Forum Closed

Sahne ve Performans Yetenekleri Empty
MesajKonu: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 11:57 am

İleri Havaifişekçilik
İçerde ve dışarda, antik Çin sanatında ustalaşmak için bilmeniz gereken herşey.
Bu yeteneği, Geliştirilmiş Havai Fişek Gösterileri kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
İleri Havaifişekçilik için önkoşullar:
Temel Özel Efektler ***

Seyirci Bilinci
İzleyenlerin ruh halini ve isteklerini bu yetenek sayesinde anlayabilirsiniz. Onları parmağınızda oynatmak istiyorsanız, zaruri bir yetenek.
Bu yeteneği, Seyirci Bilinci kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Seyirci Bilinci için önkoşullar:
Temel Şovmenlik ***

Temel Sahne Duruşu
Podyumda nasıl durulur, nasıl bakılır.
Bu yeteneği, Temel Sahne Duruşu kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Bu yeteneği herkes öğrenebilir.

Temel Dansçılık
Bu yetenek olmadan, karakteri ayıkken dans ederken göremezsiniz. Görseniz de nefret edersiniz.
Bu yeteneği, Temel Dansçılık kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.

Temel Moda
Modanın içinde kaybolmak istemeyenlerimiz için. Bu yeteneğe sahip değilseniz sahnede tek beyaz eldiven giymenin ne demek olduğunu bilemezsiniz. Konser performansınızı arttırır.
Bu yeteneği, Temel Moda kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.

Temel Makyaj
O Kiss şarkılarını çalıp sahneden sağ salim inebilmenin tek yoludur. Konser performansınızı arttırır.
Bu yeteneği, Temel Makyaj kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.

Temel Mankenlik
Fotoğraf makinesi önünde nasıl davranmanız gerektiği ve çekimde iyi görünmek için gerekli şeyler.
Bu yeteneği, Temel Mankenlik kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.

Temel Şovmenlik
Halkın ilgisini çekmeye yarar. Konser performansınızı arttırır.
Bu yeteneği, Temel Şovmenlik kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.

Temel Özel Efektler
Sahnede dumanların arasından yükselen bir gökkuşağı ve alevlerle, ahiret gününü mü canladırmak istiyorsunuz? Bu yetenek tam size göre.
Bu yeteneği, Temel Özel Efektler kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.

Breakdance yapmak
Breakdance ya da breykdens. Sahnede işinizi doğru düzgün yapabilmek istiyorsanız bu yeteneğe ihtiyacınız var. Run DMC sizinle gurur duyacak.
Bu yeteneği, Profesyoneller için Breakdans kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Breakdance yapmak için önkoşullar:
Temel Dansçılık ***

Erotik Dans
Bu dans yeteneğiyle, sahnede topuklarınız alev alsın.
Bu yeteneği, Erotik Dansın Sırları kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Erotik Dans için önkoşullar:
Temel Dansçılık ***

Alev Üfleme
Bu yeteneğe sahip olmadan alev üfleme gösterisi yapmak istemezsiniz. Bu tip şeyleri profesyonellere bırakmak en iyisidir.
Bu yeteneği, Ejderha gibi Ateş Püskürtmek kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Alev Üfleme için önkoşullar:
Temel Şovmenlik

Halkoyunu oynama
Taklit yapabilirsiniz, ama hiçbir yerliyi bu yetenek olmadan kandıramazsınız.
Bu yeteneği, Halk Oyunları kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Halkoyunu oynama için önkoşullar:
Temel Dansçılık

Işık Sihirbazlığı
Tek bir ampulü bir disko topuna çevirmenin yolları. Bu yetenekle ışık gösterilerinin kalitesini belirleyeceksiniz.
Bu yeteneği, Işık Büyüsü kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Işık Sihirbazlığı için önkoşullar:
Temel Özel Efektler ***

Moonwalk yapmak
Moonwalk yapabilmek için ya NASA'ya girecek ya da bu yeteneğe sahip olacaksınız. Ya da her ikisi, siz bilirsiniz.
Bu yeteneği, Dansçılar için Moonwalk kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Moonwalk yapmak için önkoşullar:
Temel Dansçılık ***

Profesyonel Komedi
Bu yetenek sizi profesyonel bir komedyen yapar, kendi esprilerinizi üretebilir ve komik fıkralar anlatabilirsiniz, komik tekme tokatlar, mimikler için mükemmel bir zamanlamaya sahip olabilirsiniz.
Bu yeteneği, Profesyonel Komedi kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Profesyonel Komedi için önkoşullar:
Temel Komedi *****

Profesyonel Dansçılık
Temel dansçılığınızın yeterli olmadığı günler için.
Bu yeteneği, Profesyonel Dansçılık kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Profesyonel Dansçılık için önkoşullar:
Temel Dansçılık ***

Profesyonel Şairlik
Sappho, Catullus, Dickinson ve Lorca şiirler, sonatlar ve ağıtlar yazabilmek için bu yeteneği kullanın. NOT: Şarkı yazma yeteneğinize etki etmez. Profesyonel Şairlik sadece şiir yazmak için kullanılır, şarkı değil.
Bu yeteneği, Profesyonel Şairlik kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Profesyonel Şairlik için önkoşullar:
Temel Şairlik *****

Profesyonel Şovmenlik
Temel şovmenliğinizin izleyiciyi etkilemeye yetmediği günler için.
Bu yeteneği, Profesyonel Şovmenlik kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Profesyonel Şovmenlik için önkoşullar:
Temel Şovmenlik ***

Sahne Dalışı
Bu yeteneğe sahip olmadan sahneden seyircilerin üzerine atlamayın! Hayranlarınız size yarıla yarıla güler ve siz de geceyi hastanede geçirirsiniz.
Bu yeteneği, Sahne Dalışı kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Sahne Dalışı için önkoşullar:
Temel Şovmenlik ***

Sahne İllüzyonizmi
İleri İllüzyonizm sahne illüzyon tekniklerine ve şapkadan tavşan çıkarma, asistanınızı kaybetme ve ayna ve duman numaraları gibi numaralara hakim olanızı sağlar.
Bu yeteneği, Profesyonel İllüzyonizm kitabını okuyarak ya da bir öğretmenden öğrenebilirsiniz.
Sahne İllüzyonizmi için önkoşullar:
Temel İllüzyonizm ***
http://www.popyardim.club.tr.tc
Ünsel Yeğin

Ünsel Yeğin

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 11:09 am

Thanks Smile
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 8:11 pm

teşekkürler!
Cristina R. Martin

Cristina R. Martin

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 10:36 pm

Teşekkürler.
Joel Horn

Joel Horn

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 12:50 am

Teşekkürler
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 12:53 am

hayır bunları yazacagınıza xD
nasıl bir saglam performans olur onur yassak daha iyi olmasmıydı
ama paylaşım için thx x)
Joel Horn

Joel Horn

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 12:57 am

Bunlar zaten temel bilgiler sen kendi hayal gücünle kendine göre bir gösteri ayarlamalısın sana kalmış gerekli yeteneklere sahip olursan zaten konserinde güzel geçer bence önemli olan temeli bilmek birileri sana yapman gerekeni hazırdan söylerse bu oyunun anlamı kalmaz...
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 1:01 am

Joel Horn demiş ki:
Bunlar zaten temel bilgiler sen kendi hayal gücünle kendine göre bir gösteri ayarlamalısın sana kalmış gerekli yeteneklere sahip olursan zaten konserinde güzel geçer bence önemli olan temeli bilmek birileri sana yapman gerekeni hazırdan söylerse bu oyunun anlamı kalmaz...

hayır ben zaten biliyorum xD
ama paylaşım sonucta xD
yardım etsek bilmeyenlere fenamı olur ?
bunlar zate yetenegi alınca yazan şeyler xD
Joel Horn

Joel Horn

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 1:10 am

Haklısın benimde konserlerimin pek hoş geçtiği söylenemez çok yeteneğim olmadığı için. Gupta olanlarında fazla değil neyse ...Şöyle konserleri akla zarar ne bileyim hoş bile geçen varsa bize yardım etse fena olmaz Wink
Seçkin Safavi

Seçkin Safavi

MesajKonu: .......   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 11:29 am

temel komedii bnde var ama prof.komedi yok çok pahalı hiç deilse bna göre Very Happy
Esma Çifcili

Esma Çifcili

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 11:35 am

tskler
Ayben Çam

Ayben Çam

MesajKonu: ...   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 11:36 am

tskler
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 1:52 pm

Ekin Ilgaz:
Alıntı :
ama paylaşım sonucta xD
tmm da öncelikle ne istediğini yazmalısın ki biz yardım edeceğimiz konuyu anlayalım Very Happy
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 1:54 pm

Tim Blatt demiş ki:
Ekin Ilgaz:
Alıntı :
ama paylaşım sonucta xD
tmm da öncelikle ne istediğini yazmalısın ki biz yardım edeceğimiz konuyu anlayalım Very Happy

sahne performans planı x)))
zaaten yazmısım orda Very Happy
Joel Horn

Joel Horn

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:02 pm

evet örneğin örnek bir repartuar??
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:03 pm

örnek bi repertuar derken şarkı isimlerinden mi bahsediyosun istersen bnmkine bakabilirsin:)
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:04 pm

Tim Blatt demiş ki:
örnek bi repertuar derken şarkı isimlerinden mi bahsediyosun istersen bnmkine bakabilirsin:)

tim sen benimkine bak bence xD
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:05 pm

ben sana bişey demedim ki o öyle sordu diye söledim:)
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:06 pm

Tim Blatt demiş ki:
ben sana bişey demedim ki o öyle sordu diye söledim:)
ya süt satcan mı bana xD
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:07 pm

cevabımı okudunmu??
Joel Horn

Joel Horn

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:07 pm

Tamam ikinizinkinede bakıyorum şimdi Very Happy
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:09 pm

Tim Blatt demiş ki:
cevabımı okudunmu??
okudum xD
keşke chat sayfası olsaydı xD
Rasim Akdere

Rasim Akdere

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:57 pm

çok teşekkürler
http://sameone.forumlari.net/portal.php
hafize yiğit

hafize yiğit

MesajKonu: Geri: Sahne ve Performans Yetenekleri   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 3:45 pm

sağolun
Seçkin Safavi

Seçkin Safavi

MesajKonu: .   Sahne ve Performans Yetenekleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 4:40 pm

saol

Sahne ve Performans Yetenekleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İş Yetenekleri
» Tıp Yetenekleri
» Spor Yetenekleri
» Bilim Yetenekleri
» İtfaiyecilik Yetenekleri