PopYardım Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PopYardım Club

Popmundo hakkında herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çekiliş Kuralları - Kitap

+9
Ünsel Yeğin
Aslı Küçük
hafize yiğit
Uluç_Yazıcızâde
Ayben Çam
Mükremin Doluca
Tim Blatt
Chelsea Principato
Forum Closed
13 posters
YazarMesaj
Forum Closed
Admin
Forum Closed

Çekiliş Kuralları - Kitap Empty
MesajKonu: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 10:19 pm

Üyelerimize ufak bir jestimiz olarak oyun içerisinde her hafta 10 kişiye kitap hediye etmekteyiz...

1. Her hafta seçilecek 10 kitap çekilişle dağıtılacaktır...
2. Üyelerimizin çekilişe katılabilmeleri için oyundaki isimleri ile forumdaki kullanıcı adları aynı olmak zorundadır
3. Adminin açacağı çekiliş başlığına cevap olarak "Bende istiyorum ve id'im xxxxx" yazmanız yeterlidir.
4. Forumda yazdığınız her 15 mesaj için 1 çekiliş bileti kazanırsınız... 2. bilet için eski mesaj + 5 mesaj daha yazmalısınız..
5. 15 mesaj altı yazan kullanıcıların çekilişe katılma hakları yoktur,
Örn; Ali Velinin 48 mesajı var, eğer çekilişe katılırsa 2 kez ismi kurada yer alacaktır...
6. Kazananlar yine forumda bildirilecektir.
7. Kazananlar 1'den 10'a doğru sıralanacaktır, 1. den başlayıp sırasıyla istenilen kitaplar sahibine verilicektir
8. Kitabınızı siz 2 gün içerisinde teslim almalısınız
9. Oyun içerisinde bize çekiliş ile ilgili herhangi bir mesaj attığınız taktirde direkt olarak o haftaki çekilişten eleneceksiniz
10. Kazananlar güncellenen çekiliş mesajını takip edip istediği kitabı forumda bildirecek, Forumda dağıtıcının ismi belli olduktan sonra kazananlar oyunda "ÇEKİLİŞ" başlıklı bir pm atıp kitabını teyit edecek..
11. İstediğiniz kitabı iyi şeçmelisiniz tek hakkınız olacaktır.
12. Geçen hatfanın kazananları forumda ne kadar mesaj yazsalar bile gelecek haftaya sadece tek biletli olarak katılabilirler..
13. Çekilişte kazananlar her pazartesi açıklanacaktır, Çarşamba gününe kadar forumda istediği kitabı bildirmek zorundadır ve Kitabını oyun içerisinde teslim almasının son tarihi Cuma Günüdür.
14. Cuma günleri gelecek haftanın çekilişinde yer alacak kitaplar bildirilecektir ve Pazar 18.00'e kadar çekilişe katılma hakkınız vardır
15. Avatarı olmayan kullanıcılarımız çekilişe katılamazlar...
16. Üyelerimiz her 2 çekilişe katılabilirler..
17. Oyun süreniz için gün şartı yoktur fakat yönetici klon zannettiği üyeye hediyesini vermeme hakkına sahiptir..

En son Malik Konuk tarafından Salı Ara. 09, 2008 11:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.popyardim.club.tr.tc
Chelsea Principato

Chelsea Principato

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 5:36 pm

ne guzel yahu yardımlasmak adına yardım etmek adına daha dogrusu boyle bır olusum ıcıne gırılmıs:)
Forum Closed
Admin
Forum Closed

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 6:05 pm

Teşekkur ederiz, bazı şahıslar bu işten para kazandığımızı zannediyor, forum ve domain ismi ücretsizdir yani ne biz para veriyoruz ne de reklamlardan para kazanıyoruz.. Ortada olan tek şey vardır o da emek, Biz emek harcayıp bu forumu oluşturduk, sizde emek harcayıp bilgilerinizi paylaşıyorsunuz ve bununda bedelini alıyorsunuz..
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: ..   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 7:07 pm

çok güzel bi uygulama
Forum Closed
Admin
Forum Closed

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 7:08 pm

Teşekkurler, yardımcı olabilirsek ne mutlu..
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 7:20 pm

ikinci bilet için mesaj sayısının 30 mu 20 mi olması gerekiyor???
Mükremin Doluca

Mükremin Doluca

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 7:21 pm

Bu foruma yeni üye oldum ve gerçekten güzel bir foruma benziyor ve uygulamaları beğendim
Forum Closed
Admin
Forum Closed

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 7:24 pm

Teşekkurler Mükremin umarım iyi vakit geçirirsin, bol şanslar Laughing
Ayben Çam

Ayben Çam

MesajKonu: ...   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 10:00 am

tam anlamadım 2. bilet sayısı ne olmalı
Chelsea Principato

Chelsea Principato

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 10:02 am

para için sanırım onar onar ilerliyor otuz kırk sonra sonra elli felan:D
Ayben Çam

Ayben Çam

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 10:22 am

hmm tamam sağol
Chelsea Principato

Chelsea Principato

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 11:28 am

Ayben Çam demiş ki:
hmm tamam sağol

ne demek efendım hersey yardımcı olmak adına:p
Ayben Çam

Ayben Çam

MesajKonu: ..   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 11:30 am

Smile
Uluç_Yazıcızâde

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 4:32 pm

gerçekten süper bir anlayış yaw çok sağolun...
hafize yiğit

hafize yiğit

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 4:54 pm

bencede yardımda bulunmanız süper bişey Smile
Forum Closed
Admin
Forum Closed

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 9:41 pm

Arkadaşlar oyunda bir kaç milyon kazandıktan sonra gerekli herşeyi temin ediyorsunuz daha sonra paranız birikiyor, harcayamıyorsunuz.. Cebimizde öyle duracağına ben ve 2 ortağım böyle bir projeye atıldık maksat para hem köşede durmasın hemde birilerinin işine yarasın.. 2 ortağım henüz sitede değiller onlarda bayram tatilindeler, kısa süre içinde onlarıda aramızda göreceğiz..

Herkesin bayramını ortaklarım ve kendim adına Kutlarım, İyi Bayramlar...
Mükremin Doluca

Mükremin Doluca

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 9:46 pm

sizede iyi bayramlar
Tim Blatt

Tim Blatt

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 5:10 am

Admine teşekkürler böyle bir kampanya için
Herkese iyi bayramlar Smile
Aslı Küçük

Aslı Küçük

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 12:22 pm

Ewt ya ii bayRamLaR heRKese =)
Ünsel Yeğin

Ünsel Yeğin

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 12:45 pm

evt iyi bayramlar .. ve 30 gün kuralını bulamadım burada ?
Mükremin Doluca

Mükremin Doluca

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 12:58 pm

30 gün kuralı kalktı 17.maddeye bakarsan onun yerine yeni kural olduğunu görürsün
Ünsel Yeğin

Ünsel Yeğin

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 1:00 pm

peki saol ..
Mükremin Doluca

Mükremin Doluca

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 1:01 pm

önemli değil
Billur GÜVEN

Billur GÜVEN

MesajKonu: sağolun   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 3:29 pm

Teşekürler!
Eva Mullan

Eva Mullan

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 6:29 pm

Çok teşekkürler..
Ekin Ilgaz

Ekin Ilgaz

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 7:22 pm

bende bu kitap olayına katılcam xD
Ali Akdeniz

Ali Akdeniz

MesajKonu: Geri: Çekiliş Kuralları - Kitap   Çekiliş Kuralları - Kitap Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 4:05 pm

Malik Konuk demiş ki:
Teşekkur ederiz, bazı şahıslar bu işten para kazandığımızı zannediyor, forum ve domain ismi ücretsizdir yani ne biz para veriyoruz ne de reklamlardan para kazanıyoruz.. Ortada olan tek şey vardır o da emek, Biz emek harcayıp bu forumu oluşturduk, sizde emek harcayıp bilgilerinizi paylaşıyorsunuz ve bununda bedelini alıyorsunuz..

elinize emeğinize sağlık...

Çekiliş Kuralları - Kitap
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çekiliş Kuralları - Para
» Haftalık Çekiliş 1 - Kitap
» Haftalık Çekiliş 1 - Para
» Popmundo Kuralları